مصرف منابع سرور در هاست اشتراکی پرینت

  • محدودیت هاست اشتراکی, هاست اشتراکی, مصرف منابع در هاست اشتراکی
  • 52

 
چرا هاست های اشتراکی دارای محدودیت در مصرف منابع هستند ؟

با توجه به اینکه در سرور های هاست اشتراکی اکانت های زیادی بنا به ضرفیت سرور میزبانی می شوند و تمام آن ها به صورت مشترک از منابع سرور ( پردازنده , حافظه یا رم , تعداد درخواست به وب سرور و ...)  استفاده می کنند اگر اکانتی بیش از حد از این منابع استفاده کند باعث کاهش کیفیت و ایجاد مشکل برای اکانت های دیگر خواهد شد.

بالا بودن مصرف منابع اکانت چه دلایلی می تواند داشته باشد ؟

1 – بازدید بالا و فعالیت زیاد کاربران در وب سایت شما که باعث مصرف منابع پردازنده و حافظه سرور می شود.

راه حل : هنگامی که بازدید یا ترافیک سایت شما همچنین فعالیت کاربران به حدی رسید که میزان مصرف منابع اکانت بیش از حد مجاز هاست های اشتراکی شد , دیگر هاست اشترکی برا اکانت شما مناسب نخواهد بود و شما می بایست از سرویس های هاست ویزه , سرور مجازی یا سرور اختصاصی استفاده کنید.

2 – نرم افزار یا سیستم وب سایت شما در صورتی که استاندارد ومنطقی کد نویسی نشده باشد و همراه مشکلات و معایب نرم افزاری استفاده شود بیش از حالت طبیعی مصرف منابع خواهد داشت.

راه حل : از سیستم های استاندارد استفاده کنید با با پشتیبان و طراح نرم افزار خود برای بهینه سازی آن تمام بگیرید.

3 – اکانت شما تحت حمله های سایبری مانند  باشد یا از سرویس های ترافیک کاذب برای بالا بردن رتبه وب سایت در الکسا یا غیره استفاده می کنید که باعث افزایش درخواست ها به اکانت شما می شود.

راه حل : در صورت استفاده از سرویس های ترافیک کاذب استفاده از آن  را قطع کنید و در صورت حمله سایبری مشخصات حمله کننده به شما اطلاع داده می شود تا بررسی و مشکل را حل کنید.
 

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution